Головна » 2017 » Грудень » 11 » Акція "16 днів проти насильства"
00:08
Акція "16 днів проти насильства"

ЗВІТ

про проведення щорічної акції «16 днів проти насильства»

у Феневицькому НВО «ЗОШ І-ІІІ ступенів-дитячий садок»

з 27.11.2017р. – 08.12.2017р.

       З метою привернення уваги учасників навчально – виховного процесу до проблеми насильства у суспільстві та попередження негативних явищ, що можуть призвести до насилля або спровокувати його вчинення, щорічно у Феневицькому НВО проводяться різноманітні заходи у рамках акції «16 днів проти насилля».

       27 листопада соціальним педагогом Сучіліною О.О. організовано відкриття акції «16 днів проти насилля» та оформлено стенд на відповідну тематику.

      2 листопада соціальним педагогом із учнями 5-9 класів проведені заняття з елементами тренінгу на тему: «Насилля як вид неправильного виховання», «Скажемо НІ насильству в шкільному колективі» та перегляд відеороликів на дану тематику( «Світ має бути без насильства»). Під час заходу учні активно обговорювали проблему насильства не тільки в сім’ї, а і в навчальному закладі. На завершення був продемонстрований відеофільм про проблеми насильства в сім’ї («Я сюди більше ніколи не повернусь») та можливі шляхи виходу з даних ситуацій.

       Для учнів 5-11 було організовано тематичне консультування «Що робити коли життя здається похмурим», «Чому буває кепський настрій». Також серед учнів 1-11 класів були проведені такі акції «Долонька»(1-4кл.), «Себе я бачу… (5-11кл.), «Веселка мрій і надій» (6-7кл.).

      1 грудня було проведено захід до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом. В якому брали участь не лише учні, а педагоги. В закладі діяла акція «Червона стрічка», що є символом боротьби з ВІЛ-СНІДом. Лідерами учнівського самоврядування були виготовлені стінгазети «Що я можу зробити для ВІЛ позитивної людини», «Захищайся від вірусу, не від людей», практичним психологом було проведено заняття з елементами тренінгу для учнів 7 класу «ВІЛ/СНІД/ІПСШ: знайомство з проблемою».

      4 грудня соціальним педагогом було проведено годину спілкування для учнів 9 класу «Торгівля людьми , як порушення прав людини» та переглянутий відеоролик «Станція призначення життя».

      Проведені заходи, стали приводом для аналізу власних дій, вчинків, переосмислення цінностей. Сприяли вихованню в учнів людяності, відповідальності, любові до ближнього, поваги до гідності іншої людини, свідомого ставлення до своїх прав та обов’язків, а також шанобливе ставлення до людей(дітей) хворих на ВІЛ.

Категорія: Свіженькі новини НВО | Переглядів: 188 | Додав: rina-vanenko | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: