Головна » 2015 » Березень » 7 » Семінар-практикум для вчителів історії та музики
17:47
Семінар-практикум для вчителів історії та музики

                 27 лютого на базі Феневицького НВО «ЗОШ І-ІІІ ступенів-дитячий садок» відбувся районний семінар практикум вчителів історії та музичного мистецтва.

                Інтегрований урок з історії України та музичного мистецтва у 8 класі проводили Настенко Анатолій Іванович (вчитель музики вищої категорії, старший вчитель) та Іваненко Ірина Григорівна ( вчитель історії першої категорії).

Тема уроку: «Запорізька Січ у другій половині XVIII століття. Іван Сірко».

Учні засвоїли матеріал про Запорозьку січ, пройнялися почуттями любові до славних синів українського народу, до рідного краю.

У піснях «Ой на горі та й женці жнуть», «Козацькому роду нема переводу», «Гей ви, козаченьки», які звучали на цьому уроці, показаний патріотизм наших козаків. Звучало майстерне виконання цих пісень учнями.

Також, для гостей семінару проведено екскурсію по шкільному краєзнавчому музею.

                 Почуттями національної свідомості, патріотизму, любові до рідного краю був пронизаний позакласний захід «Дорога нам усім Україна». Його підготували Настенко Тетяна Миколаївна (вчитель початкових класі, спеціаліст вищої категорії) разом із вчителем музичного мистецтва Настенком Анатолієм Івановичем. Мати учня 4 класу Світельська Галина Іванівна як Берегиня роду, висловила щирі слова-настанови бережливого ставлення до України, до історії минулого.

Цей зворушливий захід пам’ятатимуть і дорослі, і діти.

Категорія: Свіженькі новини НВО | Переглядів: 258 | Додав: rina-vanenko | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: